Okul Dizayn Firma Logosu

SEVKİYAT-MONTAJ


Şirketimizden ürün aldığınızda,size bir müşteri temsilcisi atanmakta ve siparişlerinizin durumu sevkiyatınızı takip eder.Görüşülen teslim tarihine göre montaj talep formunu doldurarak montaj talebinde bulunabilirsiniz.Ürünler sevk edilirken sevkiyat ile koordineli olarak ürünlerin teslimi ve kurulumu gerçekleştirilir.Mekânın hazır olmaması gibi durumlarda tekrar montaj planlaması yapılarak uygun olan tarihte işlemler tamamlanır.MONTAJ YAPILACAK MEKANLA İLGİLİ;

Alt yapısı ve üst yapısı bitmeyen alanlarda kurulumu yapılan ürünlerde hasar ve yıpranma meydana gelmektedir.Bu yüzden gerekli altyapı ve üst yapı işlemleri bittikten sonra projeye uygun montaj yapılması daha doğrudurBİLGİLENDİRME;

Akıllı tahta ,projeksiyon montajı yapılacak mekanın yükseklik ve zeminin bilgisinin(alçıpen, duvar, v.b) siparişle birlikte belirlenmesi gerekmektedir.

Projeksiyonun asılacağı yükseklikteki zeminin alçıpen olması halinde takılan kısa mesafe projeksiyonların düşme tehlikesi vardır, montaj yapılacak bölüme alçıpen yapılırken veya sonradan profil veya sac levha yaptırılarak güçlendirme yapmak gerekir.

Akıllı tahta montajlanacak zemine de alçıpen yapılırken belirlenen ölçülere göre profil atılmalıdır,

Akıllı tahta ve projeksiyon kurulacak mekanın tavan Yüksekliği de çok önemlidir 290 cm den aşağıdaki alanlarda montaj yapılması uygun değildir.

Montaj yapılacak duvarın düz olması ,kolon olmaması gerekir, Kolon veya farklı yükseklikte alanlar varsa kurum tarafından önceden düz hale getirilmelidir.

Laboratuvar Montajı yapılacak mekanla ilgili de proje aşamasında pis su gideri, temiz su, elektrik hattı nerede olduğu belirtilmeli, yoksa kurum tarafından sınıf içine kadar getirilmelidir.Zeminin kırılması gerekli ise fayans, mermer, granit vb belirtilmelidir, havalandırma mutlaka olmalıdır.

Amfi montajında, sipariş aşamasında projeler hazırlanırken yerinde ölçüler alınır ve üretim projeye göre yapılır. Müşterini projede yapacağı değişiklikler üretimden önce sonlandırılmalıdır. Sonrasında yapılan değişiklikler sıkıntı oluşturmaktadır.

Mobilya ürünleri ile ilgili, Ürünlerin kurulacağı mekânlara göre proje yerleşim çizimleri yapılmalı, ürünler mekana sığıyor mu, rahat çalışma alanları kalıyor mu belirlenmelidir,Mobilya ürünlerinde odaya yerleşim lerde masanın yönüne baştan karar vermek gerekir.Masanın yönüne göre ek ürünler (etejer,keson,vb) montajlanmaktadır.

Daha sonra bunların yönünü değiştirmek istediğinizde yeni ürünler sipariş vermek durumunda kalabilirsiniz.

Montaj konusunda destek istediğiniz durumlarda, internet sitemizin iletişim kısmından mail ile talep edebilir veya şirketimizi telefonla arayıp montaj biriminden destek alabilirsiniz.