Okul Dizayn Firma Logosu

SIKÇA SORULAN SORULAR
NASIL ÜRÜN SATIN ALABİLİRİM?

0212 321 20 40 ve 0212 295 49 73 numaralı telefonlarımızı arayabilir,Kağıthane,Hamidiye Mah Bilek Sok.No:6/A da bulunan merkez ofisimize uğrayarak ürünlerimizi satın alabilirsiniz.SATIN ALDIĞIMIZ ÜRÜNLERİN GÖNDERİMİ NASIL YAPILMAKTADIR?

Web sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler kargo ile gönderilmektedir.Proje bazlı toplu aldığınız ürünler nakliye araçlarımız ile gönderilir.YURTDIŞINA GÖNDERİM YAPIYOR MUSUNUZ?

Yurtdışı siparişlerinizde,sevk edilecek ülke ve iletişim bilgileri yer alan bir etiketleme yapıyoruz ve hassas malzemelerinizi özel kasalı ambalaj ile alıcılara ulaştırıyoruz.NE KADAR SÜREDE TESLİM EDİLİYOR?

Teslimat süresi stok durumuna ve ürün kartında belirtilen tedarik süresine bağlı olarak değişmektedir. Bu süre teklif usulü ile yapılan satışlarda siparişinizin onaylanmasını müteakiben başlar. Genel olarak laboratuvar malzemeleri siparişleriniz; 2-15 gün, laboratuvar sistemleri siparişleriniz; 10-30 gün, modüler araştırma laboratuvarları ve özel proje siparişleriniz ise; 4-10 hafta arasında sizlere teslim edilmektedir. Sipariş onayınız esnasında siparişinizin ne kadar sürede teslim edileceğini net olarak bildirilmektedir.KARGO VE NAKLİYE ÜCRETİ KİME AİT OLUYOR?

Online siparişlerde seçtiğiniz ürünlere göre kargo ücretlere hesaplanmaktadır. Proje bazlı siparişlerde İstanbul içinde nakliye firmamız tarafından sağlanmakta olup İstanbul dışında ise nakliye ücreti alıcıya aittir.YENİ AÇACAĞIMIZ OKUL İÇİN TÜM ÜRÜNLERİMİZİ SİZDEN TEMİN EDEBİLİR MİYİZ?

Evet. Okul Dizayn anaokulundan üniversiteye tüm eğitim araçlarının üretim ve satışını yapmaktadır.KURUMUMUZ İÇİN EĞİTİM ÜRÜNLERİNİN DIŞINDA TEDARİK EDEBİLECEĞİMİZ ÜRÜNLER VAR MIDIR?

Tabiki. Eğitim araçlarının yanı sıra ofis mobilyaları da üretip satmaktayız.MEKANIMIZA ÖZEL DİZAYN YAPABİLİR MİSİNİZ?

Evet.Mekanınızı gelip inceliyor,projelendiriyor ve modern,şık tasarımlarımızı size sunuyoruz.ÖZEL ÜRÜN YAPTIRABİLİR MİYİZ?

İsteğiniz olan ürünü,müşteri temsilcilerimize anlatıp dilediğiniz ürünü tasarlatabilirsinizSEKTÖRÜNÜZLE ALAKALI BELGELERİNİZ VAR MIDIR?

Kurumsal kısmımızda marka patentleri,kalite,yeterlilik belge ve sertifikalarımıza ulaşabilirsiniz.DAHA ÖNCE DİZAYNINI YAPMIŞ OLDUĞUNUZ EĞİTİM KURUMLARI VAR MIDIR?

Web sitemizde yapmış olduğumuz projelerimiz mevcuttur.Tabi ancak bir kısmı burada görüntülenebilmektedir.